SALE


LED žárovka G9 3.5W 230V čirá stmívatelná 4ks – HUDSON VALLEY Ověřený
Původní cena byla: 1 667,00 Kč.666,80 KčAktuální cena je: 666,80 Kč.
Parametry
| Stmívatelné | ano |
| Index podání barev | 90 |
| Světelný tok | 360lm |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Max. příkon světelného zdroje | 3.5W |
| Výkon | 3.5W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | G9 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | čirá |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 4 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.