SALE


Cenově Výhodný LED žárovka trubková 3W E14 230V čirá stmívatelná 4ks – HUDSON VALLEY
Původní cena byla: 3 492,00 Kč.1 396,80 KčAktuální cena je: 1 396,80 Kč.
Parametry
| Stmívatelné | ano |
| Index podání barev | 80 |
| Průměr v mm | 25 |
| Délka v mm | 95 |
| Světelný tok | 278lm |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Výkon | 3W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | čirá |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.