SALE


LED žárovka G125 6W E27 230V čirá stmívatelná SPIRAL FILAMENT stmívatelná 4ks – HUDSON VALLEY Omezená Nabídka
Původní cena byla: 7 047,00 Kč.2 818,80 KčAktuální cena je: 2 818,80 Kč.
Parametry
| Stmívatelné | ano |
| Index podání barev | 80 |
| Průměr v mm | 125 |
| Délka v mm | 176 |
| Světelný tok | 520lm |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Výkon | 6W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | čirá |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.