SALE


Značkový Venkovní nástěnné svítidlo Ideal Lux Snif Square AP1 nero 123080 černé – IDEALLUX
Původní cena byla: 1 466,00 Kč.586,40 KčAktuální cena je: 586,40 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 600 |
| Délka v mm | 90 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Patice | G9 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | hliník |
| Barva | černá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 140 |
| Šířka v mm | 100 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Kolekce | SNIF SQUARE |
| U výrobce dostupných | 89 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.