SALE


Hit Sezóny FOC 150 projekční lampa, tmavě šedá – FARO
Původní cena byla: 5 833,00 Kč.2 333,20 KčAktuální cena je: 2 333,20 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Úhel záření | 36 |
| Hmotnost g | 1200g |
| Výška v mm | 130 |
| Šířka v mm | 211 |
| Délka v mm | 100 |
| Ochrana IP | IP65 |
| Světelný tok | 800lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 16W |
| Výkon | 16W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | tmavě šedá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | FARO |
| Energetická účinnost | F |
| Index podání barev | 80 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.