SALE


LED žárovka E27 12W Ideal Lux Globo 151779 – IDEALLUX Víkendová Akce
Původní cena byla: 117,00 Kč.46,80 KčAktuální cena je: 46,80 Kč.
Parametry
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Výška v mm | 145 |
| Životnost | 25000 hodin |
| Hmotnost g | 100 |
| Energetická účinnost | E |
| Šířka v mm | 95 |
| Průměr v mm | 95 |
| Délka v mm | 95 |
| Světelný tok | 960lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Výkon | 12W |
| Patice | E27 |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 2928 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.