SALE


LED žárovka kapka E14 3,5W Ideal Lux 151649 – IDEALLUX Horká Nabídka
Původní cena byla: 58,00 Kč.29,00 KčAktuální cena je: 29,00 Kč.
Parametry
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Výška v mm | 100 |
| Životnost | 15000 hodin |
| Hmotnost g | 16 |
| Energetická účinnost | F |
| Šířka v mm | 35 |
| Průměr v mm | 35 |
| Délka v mm | 35 |
| Světelný tok | 300lm |
| Teplota barvy světla | 2200K |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Výkon | 3,5W |
| Patice | E14 |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.