SALE


Akce CERANO – Sprchová zástěna Walk-in Onyx Corner Cube L/P – 8 mm – hranatá vzpěra – černá matná, mléčné sklo – 40x30x200 cm
Původní cena byla: 6 250,00 Kč.2 500,00 KčAktuální cena je: 2 500,00 Kč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny (walk- in) – rohové – šířka 30-40 cm |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 53.8 kg |
| Barva profilu: | Černá |
| Barva skla: | Mléčné |
| Hloubka: | 30 cm |
| Instalace: | Univerzální |
| Série: | Onyx Corner Cube |
| Šířka: | 40 cm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Typ: | Walk-in |
| Výška: | 200 cm |
| Typ skla: | Bezpečnostní, tvrzené |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Nutnost aklimatizace před instalací: | 48 hodin |
| Vzpěra součástí: | Ano |
| Šířka profilu: | 3 cm |
| Hloubka profilu: | 1,7 cm |
| FastInstall: | Ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.