SALE


Akce CERANO – Sprchová zástěna Walk-in Onyx Corner Cube L/P – 8 mm – hranatá vzpěra – chrom, mléčné sklo – 120x90x200 cm
Původní cena byla: 9 950,00 Kč.3 980,00 KčAktuální cena je: 3 980,00 Kč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny (walk- in) – rohové – šířka 120 cm |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 98.8 kg |
| Barva profilu: | Chrom |
| Barva skla: | Mléčné |
| Hloubka: | 90 cm |
| Instalace: | Univerzální |
| Série: | Onyx Corner Cube |
| Šířka: | 120 cm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Typ: | Walk-in |
| Typ skla: | Bezpečnostní, tvrzené |
| Nutnost aklimatizace před instalací: | 48 hodin |
| Šířka poličky/držáku: | 30 – 160 cm |
| FastInstall: | Ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.