SALE


Akce CERANO – Sprchová zástěna Walk-in Onyx T L/P – 8 mm – hranatá vzpěra – chrom, transparentní sklo – 130x40x200 cm
Původní cena byla: 9 530,00 Kč.3 812,00 KčAktuální cena je: 3 812,00 Kč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny (walk- in) šířka 130 cm |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 87 kg |
| Barva profilu: | Chrom |
| Barva skla: | Transparentní |
| Hloubka: | 40 cm |
| Instalace: | Univerzální |
| Série: | Onyx T |
| Šířka: | 130 cm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Typ: | Walk-in |
| Výška: | 200 cm |
| Typ skla: | Bezpečnostní, tvrzené |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Nutnost aklimatizace před instalací: | 48 hodin |
| Vzpěra součástí: | Ano |
| Šířka profilu: | 3 cm |
| Hloubka profilu: | 1,7 cm |
| FastInstall: | Ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.