SALE


Akce CERANO – Třístěnný sprchový kout Varone POINT U L/P – 6 mm – chrom, transparentní sklo – 90x90x195 cm – posuvný
Původní cena byla: 10 370,00 Kč.4 148,00 KčAktuální cena je: 4 148,00 Kč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné zástěny čtvercové |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 106 kg |
| EAN: | 8595725696192 |
| Barva profilu: | Chrom |
| Barva skla: | Transparentní |
| Hloubka: | 90 cm |
| Instalace: | Univerzální |
| Série: | Varone POINT U |
| Šířka: | 90 cm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Výška: | 195 cm |
| Způsob otevírání: | Posuvné |
| Typ: | Čtverec |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Typ skla: | Bezpečnostní, tvrzené |
| Barva profilu: | Chrom |
| Materiál: | Hliník, sklo |
| Nutnost aklimatizace před instalací: | 48 hodin |
| FastInstall: | Ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.