SALE


Akce Nástěnné svítidlo Ideal Lux Firenze AP2 012902 – IDEALLUX
Původní cena byla: 5 132,00 Kč.2 052,80 KčAktuální cena je: 2 052,80 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Délka v mm | 330 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 80W |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 2050 |
| Výška v mm | 170 |
| Šířka v mm | 380 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/ocel |
| Kolekce | FIRENZE |
| U výrobce dostupných | 77 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.