SALE


Akce Sapho EVORA keramické umyvadlo na desku 50,5x37cm, bílá AR429
Původní cena byla: 1 990,00 Kč.796,00 KčAktuální cena je: 796,00 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 50,5x15x37 cm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998676 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.