
Akce Sapho ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie, černá mat UT019B
Původní cena byla: 9 832,00 Kč.3 932,80 KčAktuální cena je: 3 932,80 Kč.
Detailní popis produktu
Série ULTRAMIX vyniká univerzálním designem válcového tvaru, který je doplněn decentní hranou a úzkou páčkou – kombinace, která je nejen esteticky přitažlivá, ale především praktická. Válcový tvar umožňuje snadné čištění a tím baterie neztrácí svůj elegantní vzhled ani při každodenním používání. Decentní hrana poskytuje baterii pevný a stabilní dojem a úzká páčka zajišťuje lehké a přesné ovládání průtoku i teploty vody. Minimalistický vzhled a ergonomie dělají z této kolekce vodovodních baterií perfektní volbu pro moderní koupelnu, kde je kladen důraz na jednoduchost a funkčnost bez kompromisů.
Série ULTRAMIX zahrnuje baterie stojánkové, nástěnné, podomítkové, do podlahy, na okraj vany i sprchové sloupy.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988066 |
| Záruka | 6 let |
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.