SALE


Akce Stropní a nástěnné svítidlo Ideal Lux King PL5 cromo 075419 – IDEALLUX
Původní cena byla: 12 436,00 Kč.4 974,40 KčAktuální cena je: 4 974,40 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 160 |
| Třída ochrany | I |
| Energetická účinnost | F |
| Šířka v mm | 380 |
| Průměr v mm | 380 |
| Délka v mm | 380 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 200W |
| Patice | G9 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | chrom |
| Počet světelných zdrojů | 5 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 3200 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo/křišťál |
| Kolekce | KING |
| U výrobce dostupných | 16 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.