SALE


AKCE – Stropní svítidlo Kvado 35x35cm 1390lm 3000K IP20 bílé – HALLA Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 7 556,00 Kč.3 022,40 KčAktuální cena je: 3 022,40 Kč.
Parametry
| Výroba na zakázku | ano |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výška v mm | 70 |
| Šířka v mm | 350 |
| Napájecí napětí | 230V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 12,4W |
| Stmívatelné | ano, DALI |
| Energetická účinnost | B |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Životnost | 50000h |
| Index podání barev | 80 |
| Výrobce | HALLA |
| Světelný tok | 1390lm |
| Délka v mm | 350 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.