
Akce TICK AP ORO – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 053,00 Kč.821,20 KčAktuální cena je: 821,20 Kč.
Popis produktu
Nástěnné svítidlo Tick AP z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux s integrovaným LED zdrojem o příkonu 6 W, svítivostí 390lm a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo) se hodí do klasicky zařízených obývacích pokojů, ložnic či jídelen. Výhodou tohoto zdroje je dlouhá doba životnosti až 30 000 hodin a nízká spotřeba elektrické energie. Kulatá základna nástěnky o průměru 18 cm je vyrobena z kvalitního kovu se zlatou povrchovou úpravou nanášenou metodou práškování zdobenou reliéfy připomínající povrch listů. O něco menší difuzor je stejného zpracování a je možné jej vyklápět až do 90° od základny. Celková hloubka svítidla je 7 cm. Krytí IP20 je určeno pro vnitřní montáž.
Parametry
| Výška v mm | 70 |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000 hodin |
| Hmotnost g | 440 |
| Energetická účinnost | F |
| Šířka v mm | 180 |
| Průměr v mm | 180 |
| Délka v mm | 70 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 700lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | zlatá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 7,5W |
| Výkon | 7,5W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Kolekce | TICK |
| U výrobce dostupných | 1159 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.