
Akční Cena BOSTON 3158S Venkovní svítidlo – GLOBO
Původní cena byla: 800,00 Kč.320,00 KčAktuální cena je: 320,00 Kč.
Popis produktu
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90 °, dosah: 9m, Ø 127, V: 450, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Tato stylová stojanová lampa ze série Boston se vyznačuje stylovým designem a skvělým zpracováním. Díky stupni ochrany IP44 je stylová venkovní lampa ideální pro venkovní použití. Tento model je vyroben z nerezové oceli a opálového plastu a má celkovou výšku 45 cm. Svítidlo je vybaveno objímkou E27 a umožňuje použít žárovku (max. 60 W) dle vašeho výběru. Kvůli úspoře energie a životnosti doporučujeme LED zdroje. Dalším bonusem je vestavěný detektor pohybu (90 °) s dosahem až 9 metrů. S jinými modely stejné série můžete doplnit vzhled vašeho exteriéru.
Parametry
| Výška v mm | 450 |
| Senzor | ano |
| Průměr v mm | 127 |
| Hloubka v mm | 9 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | nerezová ocel / plast |
| Barva | opál |
| Kolekce | BOSTON |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 21 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.