SALE


Akční Cena CERANO – Sprchová zástěna Walk-in Onyx Corner Cube L/P – 8 mm – hranatá vzpěra – černá matná, grafitové sklo – 70x60x200 cm
Původní cena byla: 7 850,00 Kč.3 140,00 KčAktuální cena je: 3 140,00 Kč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny (walk- in) – rohové – šířka 70 cm |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 61.8 kg |
| Barva profilu: | Černá |
| Barva skla: | Grafit |
| Hloubka: | 60 cm |
| Instalace: | Univerzální |
| Série: | Onyx Corner Cube |
| Šířka: | 70 cm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Typ: | Walk-in |
| Typ skla: | Bezpečnostní, tvrzené |
| Nutnost aklimatizace před instalací: | 48 hodin |
| FastInstall: | Ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.