SALE


Akční Cena CERANO – Sprchová zástěna Walk-in Onyx T L/P – 10 mm – hranatá vzpěra – chrom, transparentní sklo – 160x90x200 cm
Původní cena byla: 19 930,00 Kč.7 972,00 KčAktuální cena je: 7 972,00 Kč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny (walk- in) šířka 160 cm |
|---|---|
| Záruka: | 7 let |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Barva profilu: | Chrom |
| Barva skla: | Transparentní |
| Hloubka: | 90 cm |
| Instalace: | Univerzální |
| Série: | Onyx T |
| Šířka: | 160 cm |
| Tloušťka skla: | 10 mm |
| Typ: | Walk-in |
| Typ skla: | Bezpečnostní, tvrzené |
| Nutnost aklimatizace před instalací: | 48 hodin |
| FastInstall: | Ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.