SALE


Akční Cena Ego wide 07w 3000k on-off – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 229,00 Kč.891,60 KčAktuální cena je: 891,60 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 43 |
| Úhel záření | 110° |
| Hmotnost g | 200 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Šířka v mm | 22 |
| Délka v mm | 284 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 850lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Výkon | 7W |
| Napájecí napětí | 48V DC |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | černá |
| Kolekce | EGO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 477 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.