SALE


Akční Cena Nástěnné a stropní svítidlo Ideal Lux Ocean PL2 bianco 081434 bílé 33,5cm – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 284,00 Kč.913,60 KčAktuální cena je: 913,60 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 280 |
| Třída ochrany | I |
| Šířka v mm | 90 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 120W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 1930 |
| Délka v mm | 280 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | průhledná/chrom |
| Kolekce | OCEAN |
| U výrobce dostupných | 5 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.