
Aktuální Česká Manufaktura Čipera smrk / borovice žlutá
Původní cena byla: 12 240,00 Kč.4 896,00 KčAktuální cena je: 4 896,00 Kč.
Konstrukce |
|
| Materiál | modřín, smrk / borovice |
| Povrchová úprava | tlaková impregnace |
| Rozměr podesty | 100 × 100 cm |
| Výška podesty | 125 cm |
| Výška hřiště | 200 – 230 cm |
Herní prvky |
|
| Skluzavka | Ano |
| Délka skluzavky | 220 cm |
| Šplhací lano | ano |
| Houpačka | ano |
Instalace |
|
| Stav dodání | 100% předmontované |
| Podklad | tráva, písek, kačírek, mulč |
| Stavební příprava | standardní ukotvení bez betonování |
| Prostor pro umístění | cca 6 × 7 m |
| Předvrtané otvory | ano |
| Zalisované matice | ano |
Parametry |
|
| Původ | Vyrobeno v ČR |
| Záruka | 5 let |
| Značka | Česká Manufaktura |
Montáž hřiště je maximálně jednoduchá – předmontované prvky, předvrtané otvory a zalisované matice výrazně urychlují instalaci.
Dětské hřiště je postavené kolem jediné věže s prostornou podestou ve výšce 125 cm, která je přístupná žebříkem a nabízí vstup na skluzavku pro zábavné sjezdy. Součástí konstrukce je houpačkový modul a lanové šplhání, které zvyšují pohybovou aktivitu a nabídnou víc možností hry. Hřiště je ideální pro zahrady, rodinné domy i venkovní prostory, kde děti tráví čas aktivně.
- Robustní konstrukce
- 100% předmontováno
Konstrukce je vyrobena z kvalitního dřeva (modřín nebo smrk/borovice) s tlakovou impregnací, která zaručuje vyšší odolnost vůči vlivům počasí a delší životnost. Předvrtané otvory, zalisované matice a předmontované prvky výrazně zkracují dobu montáže. Celá sestava je dodávána jako 100 % předmontovaná, což usnadňuje instalaci na místě bez speciálních nástrojů.
Hřiště je vhodné pro děti od přibližně 3 let věku a díky jednoduchému designu a stabilní konstrukci podporuje koordinaci, obratnost i pohybové dovednosti. Doporučený prostor pro umístění a podklad (tráva, písek, kačírek, mulč) zvyšuje bezpečnost při hraní.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.