SALE


Hit Sezóny Hünersdorff 802000 Palivová nádrž (D x Š x V) 495 x 165 x 350 mm 20 l
Původní cena byla: 460,00 Kč.184,00 KčAktuální cena je: 184,00 Kč.
| Barva | Olivový |
| Obsah | 1 ks |
| Materiál (podrobnosti) | Plastický |
| Šířka | 165 mm |
| Výška | 350 mm |
| Délka | 495 mm |
| Objem | 20 l |
| Typ produktu | Nádoba na palivo |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.