SALE


Ihned K Objednání Sapho Ruční masážní sprcha, 3 režimy sprchování + režim oplach, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/chrom 1204-51
Původní cena byla: 459,00 Kč.183,60 KčAktuální cena je: 183,60 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 120 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Perličkový déšť, Déšť/Perličkový déšť, Tryska |
| Ostatní | Více funkcí, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963452 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.