SALE


Jen Po Omezenou Doba Min2C MSPO204FXX-V1 Posypový štěrk 2-4mm 25 kg
Původní cena byla: 99,00 Kč.49,50 KčAktuální cena je: 49,50 Kč.
| „Zrno z | 4 mm |
| Posypte | 2 mm |
| Objemová hustota | 1600 kg / m3 |
| Obsah v kg | 25 kg |
| Obsah v L. | – |
| Typ položky | Grit |
| Primární barva | Šedá |
| Výhoda článku | Čtvercová zrna s nízkým obsahem vápna, snížená velikost zrn, vstup jemných frakcí |
| Aplikace | Substruktura |
| EAN | 9004458000286″ |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.