SALE


Nízká Cena HappyPeople 78067 Pumpa nožní 1950ccm
Původní cena byla: 209,00 Kč.83,60 KčAktuální cena je: 83,60 Kč.
| Věkové doporučení | Od 6 let |
| Materiál | Plast |
| Specifikace materiálu | PVC |
| Délka | 6 cm |
| Šířka | 26 cm |
| Výška | 17 cm |
| Maximální počet uživatelů | 1. |
| Primární barva | Černá, bílá, červená |
| Použití | Vybavení pro zahradní hry pro domácí použití |
| Typ položky | Čerpadlo |
| Oblast použití | Venku |
| Aplikace | Napumpujte |
| Oblast působnosti | Pool |
| Pokoje | Zahrada |
| Hmotnost | 0,65 kg |
| Standardní / certifikační značka | – |
| Varování | Pouze pro domácí použití. |
| EAN | 4008332780672 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.