
Oblíbený Polysan CLEO obdélníková vana 170x70x48cm, ivory 74611.40
Původní cena byla: 12 255,00 Kč.4 902,00 KčAktuální cena je: 4 902,00 Kč.
Detailní popis produktu
Díky jednoduchým a moderním tvarům je kolekce van CLEO od českého výrobce Polysan jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších. Pro svoji širokou řadu rozměrů jsou vany CLEO vhodné prakticky do každého interiéru. Velmi povedený vnitřní prostor (hloubka vany 48 cm) umožňuje pohodlnou koupel pro všechny, kteří si rádi ve vaně poleží delší dobu. V kombinaci s vanovou zástěnou získáte pohodlný sprchovací kout. Na široký rovný okraj vany je možno instalovat většinu komponentů jak pro napouštění, tak i pro případné ovládání hydromasážního systému.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x70x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 245.00 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 20.4980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083177 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
- Dokumenty – Návod
- Dokumenty – 3D modely
- Dokumenty – 3D modely
- Dokumenty – 3D modely
- Dokumenty – Návod
- Technický list
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.