SALE


Svítidlo NESO UNIK 2700K 5W bílé – FARO Architectural Speciální Cena
Původní cena byla: 3 934,00 Kč.1 573,60 KčAktuální cena je: 1 573,60 Kč.
Parametry
| Výroba na zakázku | ano |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výška v mm | 215 |
| Napájecí napětí | 24V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Kolekce | NESO |
| Materiál | kov |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
| Stmívatelné | ano |
| Energetická účinnost | F |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Včetně trafa | ne |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 50000h |
| Průměr v mm | 150 |
| Výrobce | FARO |
| Světelný tok | 256lm |
| Vystaveno na studiu | ano |
| Index podání barev | 90 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.