
Tovární Cena Polysan NOEMI obdélníková vana 170x70x39cm, ivory 71708.40
Původní cena byla: 9 881,00 Kč.3 952,40 KčAktuální cena je: 3 952,40 Kč.
Detailní popis produktu
Tvarově povedená vana NOEMI klasických rozměrů 170×70 cm od českého výrobce Polysan je určena do menších koupelen. Rozměrově odpovídá plechovým vanám a proto ji lze jednoduše použít jako náhradu za již nevyhovující starý typ. Pro své jednoduché, moderní tvary a příznivou cenu bude jistě vyhovovat širokému spektru zákazníků.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x70x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 197.00 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083214 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
- Dokumenty – Návod
- Dokumenty – 3D modely
- Dokumenty – 3D modely
- Dokumenty – 3D modely
- Dokumenty – Návod
- Technický list
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.