SALE


Žárovka LAMPADINA LED GX53 7W 500lm 3000K – IDEALLUX Horká Nabídka
Původní cena byla: 146,00 Kč.58,40 KčAktuální cena je: 58,40 Kč.
Parametry
| Výrobce | IDEALLUX |
| Světelný tok | 500lm |
| Výška v mm | 25 |
| Patice | GX53 |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Energetická účinnost | F |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Životnost | 30000h |
| Průměr v mm | 75 |
| Napájecí napětí | 230V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| U výrobce dostupných | 6305 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.