
Zlevněný BOOK-2 AP2 BIANCO – IDEALLUX
Původní cena byla: 5 483,00 Kč.2 193,20 KčAktuální cena je: 2 193,20 Kč.
Popis produktu
Moderní a praktické nástěnné LED svítidlo Book-2 v bílé pravostranné variantě je jedinečným řešením jako lampička na čtení v ložnici u postele. Kovové tělo s poličkou na knížku nebo telefon je lakováno práškovou bílou barvou. Z pravé boční strany na pružném flexibilním rameni potaženým bílou gumou je umístěna LED lampička s jednoduše nastavitelným tokem teplého bílého světla 3000K s životností až 15.000h. Hlavní světlo je zajišťováno žárovkou s paticí G9 o maximálním příkonu 1 x 28 W, která není součástí balení. Stínidlo je z bílého saténového skla. Na těle svítidla se nachází dvojitý vypínač, kterým se každé ze světel ovládá samostatně. Z boku pod ohebnou lampičkou je USB zásuvka pro možnost nabití mobilního telefonu. Výrobce poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Životnost | 15000 hodin |
| Hmotnost g | 1570 |
| Vypínač | ano |
| Energetická účinnost | G |
| Ochrana IP | IP20 |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | bílá |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 175 |
| Šířka v mm | 150 |
| Délka v mm | 375 |
| Světelný tok | 200lm |
| Max. příkon světelného zdroje | 28+3W |
| Výkon | 31W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | G9+LED |
| Materiál | kov/sklo |
| Kolekce | BOOK |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| U výrobce dostupných | 5 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.