SALE


Zlevněný CLAP 512 stojací lampa, černá 6W 3000K 38st. – FARO
Původní cena byla: 7 433,00 Kč.2 973,20 KčAktuální cena je: 2 973,20 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Úhel záření | 38 |
| Index podání barev | 80 |
| Výška v mm | 512 |
| Ochrana IP | IP65 |
| Světelný tok | 524lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Výkon | 6W |
| Napájecí napětí | 220V-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | černá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | FARO |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.