
Zlevněný DYNAMITE SP4 OTTONE SATINATO – IDEALLUX
Původní cena byla: 6 452,00 Kč.2 580,80 KčAktuální cena je: 2 580,80 Kč.
Popis produktu
Závěsné bodové svítidlo Dynamite SP4 z kolekce interiérového osvětlení Ideal Lux v menším provedení o celkové délce 76 cm dostatečně osvítí Vaší kuchyň, jídelní stůl, pracovní desku či ložnici. Svítidlo má kulatou kovovou základnu o průměru 9 cm. Dvě závěsná lanka, které se montují přímo ke stropu, lze výškově nastavit od 16,5 cm do 225 cm délky. Přívodní kabel je pokrytý černou tkaninou. Celé svítidlo je vyrobeno z kovu s matně černou povrchovou úpravou nanášenou metodou práškování. Na kulatém rámu jsou umístěny čtyři nastavitelné difuzory v saténově mosazném provedení osazené paticí GU10 o maximálním příkonu 4 x 28 W. Součástí balení jsou LED GU10 žárovky (obj. kód 123943) s příkonem 7W a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální bílá barva). Krytí IP20 je určeno pro vnitřní montáž.
Parametry
| Třída ochrany | II |
| Hmotnost g | 2310 |
| Energetická účinnost | F |
| Ochrana IP | IP20 |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 28W |
| Výkon | 112W |
| Patice | GU10 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | mosaz |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 2105 |
| Šířka v mm | 55 |
| Délka v mm | 760 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Kolekce | DYNAMITE |
| U výrobce dostupných | 32 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.