
Zlevněný Gelco LORO sprchové dveře dvoukřídlé 1100mm, čiré sklo GN4311
Původní cena byla: 9 258,00 Kč.3 703,20 KčAktuální cena je: 3 703,20 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom – Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 950 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 1080 mm |
| Instalační šířka do | 1120 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971051 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.