SALE


Sapho Hlavová sprcha, 300x180mm, silikon trysky, ABS/černá mat SK851B Speciální Cena
Původní cena byla: 1 058,00 Kč.423,20 KčAktuální cena je: 423,20 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963995 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.