SALE


Sapho Sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, ruční sprcha, chrom 1202-30 Sleva
Původní cena byla: 4 010,00 Kč.1 604,00 KčAktuální cena je: 1 604,00 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1184 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Sprchové sloupy | Bez baterie |
| Funkce sprchy | Déšť, Mlha, Déšť/Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955167 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.