SALE


Aqualine RAVO sklopné sedátko do sprchového koutu 32×32,5cm, WPC, šedá AE236GR Oblíbený
Původní cena byla: 1 590,00 Kč.636,00 KčAktuální cena je: 636,00 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 320x106x325 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 325 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Hliník, WPC (umělé dřevo) |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 160.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963612 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.