SALE


Vrácení Zdarma Sapho Hlavová sprcha, 205x305mm, silikon trysky, ABS/černá mat SK152B
Původní cena byla: 1 353,00 Kč.541,20 KčAktuální cena je: 541,20 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963568 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.