SALE


LED žárovka E27 4W Ideal Lux Globo 151724 – IDEALLUX Sezónní Sleva
Původní cena byla: 175,00 Kč.70,00 KčAktuální cena je: 70,00 Kč.
Parametry
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Výška v mm | 185 |
| Životnost | 15000 hodin |
| Hmotnost g | 90 |
| Energetická účinnost | E |
| Šířka v mm | 120 |
| Průměr v mm | 120 |
| Délka v mm | 120 |
| Světelný tok | 300lm |
| Teplota barvy světla | 2200K |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Výkon | 4W |
| Patice | E27 |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 1526 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.