SALE


Akce Bodové svítidlo Fox 15w cri80 3000k on-off – IDEALLUX
Původní cena byla: 1 466,00 Kč.586,40 KčAktuální cena je: 586,40 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 172 |
| Úhel záření | 41° |
| Hmotnost g | 380 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 60 |
| Délka v mm | 75 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 1700lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Výkon | 15W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník/plast |
| Barva | černá |
| Kolekce | FOX |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 2188 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.