SALE


Sezónní Sleva Sapho EASY ruční sprcha, průměr 85mm, ABS/chrom GYHS10005
Původní cena byla: 122,00 Kč.48,80 KčAktuální cena je: 48,80 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Průměr | 85 mm |
| Výška | 195 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341045435 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.