SALE


Sapho EASY ruční sprcha, průměr 80mm, ABS/černá GYHS10004 Omezená Nabídka
Původní cena byla: 130,00 Kč.52,00 KčAktuální cena je: 52,00 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Průměr | 80 mm |
| Výška | 192 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341090664 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.