SALE


Sapho Hlavová sprcha, průměr 255mm, silikon trysky, ABS/černá mat SK151B Časově Omezené
Původní cena byla: 1 197,00 Kč.478,80 KčAktuální cena je: 478,80 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 255 mm |
| Výška | 19 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963537 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.