SALE


LED žárovka E27 10W Ideal Lux Goccia 151762 – IDEALLUX Nízká Cena
Původní cena byla: 58,00 Kč.29,00 KčAktuální cena je: 29,00 Kč.
Parametry
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Výška v mm | 105 |
| Životnost | 25000 hodin |
| Hmotnost g | 40 |
| Energetická účinnost | F |
| Šířka v mm | 60 |
| Průměr v mm | 60 |
| Délka v mm | 60 |
| Světelný tok | 800lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 10W |
| Výkon | 10W |
| Patice | E27 |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 10443 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.